Hírek
2020. Július 18. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Klórgáz mérgezés gyanúja egy debreceni zárt élményfürdőben
Klórgáz mérgezés gyanúja miatt kiürítettek egy zárt élményfürdőt a Nagyerdőn péntek délután - közölte a Hajdú-Bihar megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra elmondta, klórgáz mérgezés gyanúja merült fel péntek délután a zárt élményfürdőben, ahol 10 gyermek rosszul érezte magát. A helyszínre tűzoltók, mentők érkeztek, akik megkezdték a vizsgálatokat. A klórgáz mérgezés gyanúja miatt a fürdőzőket kiküldték a szellőztetés idejére. Három gyermeket a mentők kórházba szállítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
