Hírek

2023. Június 12. 15:32, hétfő | Helyi
Forrás: Vásárhelyi Kosársuli

A SZEDEÁK U18 volt a Kosársuli mumusa

Kemény diónak bizonyult mind a regionális, mind a vármegyei felnőtt bajnokságban a Szedeák U18/A a Vásárhelyi Kosársulinak.

A vármegyeszékhelyiek ugyanis többször is kibabráltak a kék-sárgákkal az elmúlt hetekben, így Kruzsliczéknak nem sikerült bejutni sem a regionális bajnokság, sem a megyebajnokság döntőjébe.

Czibere Zoltán csapata egész évben nagyarányú győzelmeket aratott a regionális bajnokságban, ez sem segítette a felkészülést a komolyabb tétmeccsekre. Ráadásul az utolsó hetekben egy negatív örvénybe kerültek, amiből pszichésen sem sikerült kikecmeregnie Lehoczkiéknak, akik így épphogy csak lemaradtak a vármegyei és a regionális fináléról. A fiatalok a következő szezonban javíthatnak az eredményen.

U18-AS DÉL-ALFÖLDI REGIONÁLIS BAJNOKSÁG

Vásárhelyi Kosársuli - SZEDEÁK /A 76-80

Kosársuli: Kruzslicz 23, Utasi 10, Nagy 9,Bácsi 9, Wolf 8/6, Niksics 6, Lehoczki A. 6, Gedai 5/3, Tóth, Surinya, Lehoczki L.

Czibere Zoltán: Sokkal többet hibáztunk a megszokottnál és nem tudtuk kihasználni magasságbeli fölényünket a mérkőzésen. Ellenfelünk pedig szenzációsan dobott és ennek is köszönhetően végig előttünk járt és csak kozmetikázni tudtunk az eredményen. Jövő héten idegenben megpróbálunk visszavágni.

SZEDEÁK A / Vásárhelyi Kosársuli 74-65

Kosársuli: Lehoczki A 17, Kruzslicz 13/3, Nagy 10,Utasi10, Gedai 4, Niksics 4, Wolf 3/3, Lehoczki L. 2, Bácsi, Surinya

Czibere Zoltán: A hazai vereség után próbáltunk váltani védekezésben és elvenni ellenfelünk kinti dobásait. Ez részben sikerült is, viszont a mezőnyben nem tudtuk őket megállitani és átrohantak rajtunk. Ennek köszönhetően végig futottunk az eredmény után és nem tudtuk magunk javára fordítani a mérkőzést.

CSONGRÁD-CSANÁD VÁRMEGYEI FÉRFI BAJNOKSÁG

Vásárhelyi Kosársuli - Szegedi Öregharcsák 106-74

Kosársuli: Lehoczki 27/6, Kruzslicz 24/12, Tóth 15/12, Nagy 14, Gedai 13/3, Wolf 8/3, Lehoczki L 5/3

Czibere Zoltán: Sérülések és betegség miatt nagyon sok hiányzónk volt a mérkőzésen. Ennek ellenére magabiztosan nyertünk. Gratulálok a csapatomnak.

SZEDEÁK U23- Vásárhelyi Kosársuli 79-60

Kosársuli : Kruzslicz 19/9, Utasi 14,Nagy 10, Lehoczki A 8, Niksics 5/3, Lehoczki L 2, Surinya 2, Wolf, Tóth

Czibere Zoltán: Az első játékrészben nagyon gyengén játszottunk. Támadásban elképesztő hibákat vétettünk és nagyon gyengén dobunk. A védekezés sem működött. Ennek köszönhetően a hazai csapat magabiztos győzelmet aratott ellenünk.

SZEDEÁK A - Vásárhelyi Kosársuli 68-57

Kosársuli: Kruzslicz 19/6, Utasi12, Nagy 8, Lehoczki A 7/3, Wolf 6/6, Lehoczki L 5, Surinya, Bácsi

Czibere Zoltán: Az előző héten elszenvedett két vereség benne volt a fejekben és egyszerűen nem hittük el, hogy nyerhetünk a mérkőzésen. Sajnos meglepően sima vereséget szenvedtünk.

Vásárhelyi Kosársuli – Monstars 63-71

Kosársuli: Kruzslicz 17/9, Wolf 15/15, Lehoczki A 14/3, Niksics 8/6, Nánási 4, Utasi 2, Gedai 2, Bácsi 1, Lehoczki L. -, Surinya -.

Czibere Zoltán: Az elmúlt két mérkőzéshez hasonlóan ismét volt egy olyan 5-7 perces periódusunk, amikor gyakorlatilag elvesztettük a mérkőzést. Innentől megint csak szaladtunk az eredmény után és ugyan mindent megpróbáltunk, de az ellenfelünk megérdemelt győzelmet szerzett ellenünk. Ezzel véget ért a megyei felnőtt bajnokság is, ahol a negyedik helyen végeztünk. Köszönöm a fiúknak az egész éves munkájukat!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 28. 09:04, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2024. Április 28. 09:02, vasárnap | Sport

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

2024. Április 28. 08:59, vasárnap | Külföld

Épületek tucatjai semmisültek meg a tornádókban az Egyesült Államok középső részén

Többen megsérültek és lakóépületek tucatjai semmisültek meg az Egyesült Államok középső részén tomboló tornádókban - derült ki a helyi idő szerint szombat reggeli összegzésekből.

2024. Április 28. 08:58, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Ferencváros a negyeddöntőben

A legutóbb ezüstérmes Ferencváros házigazdaként 26-25-re kikapott az elmúlt kiírásban negyedik helyezett dán Esbjergtől a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, szombaton.